זד הפקות -אטרקציות לימי הולדת


מסיבת אוזניות לילדים

לחברת זד הפקות יש נסיון רב עם הפקת ארועי ילדים ואנחנו כבר מכירים היטב את הדינמיקה של ילדים שבאים לחגוג ולהשתולל – ורצוי שזה יהיה עם מוסיקה רועשת – לבין ההורים שבאים ללוות את הילדים ורק רוצים לשבת בצד ולדבר עם ההורים האחרים או להתעסק עם הטלפון ולהרוויח כמה רגעים של שקט.

אז מצאנו בשבילכם את הפתרון המושלם – מסיבת אוזניות לילדים! הם חוגגים ורוקדים, עם המוסיקה האהובה עליהם ואתם יכולים לשבת בצד ולדבר, להסתכל עליהם רוקדים ונהנים וגם לא לדאוג שהשכנים יכעסו על הרעש.

 

מסיבת אוזניות לילדים – איך לא חשבו על זה קודם?

עד לפני כמה עשרות שנים, כל הרעיון של מסיבת אוזניות לילדים נראה לנו כמו מדע בדיוני, אבל עם הזמן, כמו הרבה רעיונות שהגיעו מתחום המד"ב, גם מסיבות האוזניות הפכו למציאות מקובלת.

במקרה של מסיבות האוזניות – הן התחילו כמסיבות של מבוגרים – מסיבה מיוחדת וכמעט סודית, כי אף אחד לא שומע שיש מסיבה בסביבה. גם הילדים רוצים את כל היתרונות האלה –

  • האוזניות נוחות ונעימות.
  • יש מספר ערוצי מוסיקה שניתן להחליף ביניהם בכדי לבחור את המוסיקה שהכי אוהבים.
  • ניתן לתאם ערוץ עם החברים כדי לרקוד ולשיר איתם ביחד.
  • ניתן להוריד את האוזניות לרגע ולהסתכל מהצד – כמה שהחברים שלהם נראים מוזרים ומצחיקים – מקפצים ורוקדים לצלילי מוסיקה דמיונית…

חשוב שהמוסיקה וההפעלה יהיו מותאמים לגיל החוגגים ושישולבו בה גם משחקים, פרסים, אטרקציות למיניהן, קישוטים מתאימים וכמובן שכדאי שיהיה גם אוכל…

אבל כמה טוב שהמסיבה יחסית שקטה ולכן אפשר לקיים אותה כמעט בכל מקום שתרצו.

בחרו את המפעיל הנכון להפקת מסיבת אוזניות לילדים כמו בסרטים

רצוי לבחור מפעיל שיש לו ניסיון בתחום המוסיקה בכלל ובמיוחד בתחום הילדים. כמובן שחשוב לבחור מפעיל מקצועי שיש לו את הביטוחים המתאימים ואת הציוד האיכותי ביותר, שיודע איך לשמור על הבטיחות של הילדים שלכם ושיש לו גם המלצות לצד וותק מוכח בהפעלה של מאות אירועים מוצלחים לילדים מאושרים. זד הפקות יספקו לכם בשמחה את כל ההמלצות, הניסיון והמקצועיות הדרושים, כדי שתוכלו לחגוג – בשקט.

יום הולדת אוזניות הוא הפתרון המושלם למסיבה – יום הולדת, בר מצווה או בת מצווה, מסיבת רווקות, מסיבה לחברה מהעבודה – היא מאפשרת לחגוג ולהשתולל ברעש מחריש אוזניים – שמי שלא רוצה – לא חייב לשמוע!

היא מאפשרת לכם לחגוג בכל מקום שרק תרצו ואפילו בין שתיים לארבע – כי אף אחד לא ישמע את הרעש! והיא מגניבה ומיוחדת, עתידנית ואפילו קצת מוזרה. מסיבת אוזניות עם חברת זד הפקות תנוהל על ידי דיג'יי מומחה לילדים, מצחיק ואהוב – תציצו בהמלצות שבאתר!

 

יום הולדת אוזניות – כל מה שלא ידעתם על חגיגה מטורפת – בלי לעשות רעש!

מכיוון שמסיבות האוזניות הן טרנד חם בשוק המסיבות לילדים, עדיין יש לכם הזדמנות לחדש לילדים ולתת להם חוויה שהם לא מכירים – כזו שכולם ידברו עליה! יום הולדת אוזניות יאפשר לכל משתתף לרקוד איך שבא לו מבלי שאף אחד אחר לא ישמע את הרעש. אפשר אפילו לשלוט בווליום, כדי שעוצמת המוסיקה תתאים להעדפות האישיות של כל אחד מהילדים וכדי שהשמיעה שלהם לא תיפגע.

שני מפעילים מלווים את האירוע ומוודאים שכל הילדים מרוצים, נהנים ושהכול מתנהל כמתוכנן ועל הצד הטוב ביותר ומכיוון שהמסיבה לא מייצרת רעש, אפשר לחגוג ממש בכל מקום ובכל שעה, כדי שהמיקום של המסיבה יהיה חלומי ומושלם. השכנים וההורים שמלווים את הילדים למסיבה – גם הם ייהנו מאוד – מכיוון שלא יצטרכו לשמוע את המוסיקה הרועשת – אלא אם ממש יתחשק להם לבקש אוזניות ולהצטרף למסיבה. אפשר לבקש גם מ-הדי ג'יי לנגן שירים אהובים וליהנות מכל רגע ומכל צליל.

אירוע מושלם – עם מפעילים שיודעים מה הם עושים

שני המפעילים שמלווים את האירוע הם די ג'יי לילדים ומנחה. הילדים החוגגים יקבלו מאיתנו את ההרגשה שהם מלכי האירוע. זד הפקות זכו שנתיים ברציפות בתואר מפעילי הילדים מספר אחת בארץ בתחום הקריוקי מטעם אגודת מפעילי הקריוקי הארצית המונה כ- 700 מפעילים מורשים.

זד הפקות גאים להיות החלוצים בתחום מסיבת האוזניות לילדים.

איכות ומקצועיות

ניסיון ומוניטין רב

מגוון אטרקציות לאירועים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכםמאמרים נוספים

למסיבת יום הולדת המושלמת השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !
קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים