זד הפקות -אטרקציות לימי הולדת


מסיבת פול מון לילדים

כל מה שאתם אוהבים במסיבות, כל הדברים שבשבילם אתם משקיעים והולכים למסיבה – כולם מתקיימים במהלכה של מסיבת פול מון לילדים! האיפור, הצבעים, המוסיקה, ההפעלות, המשחקים, האווירה המשוגעת והשמחה, התאורה המדהימה, המשחקים המיוחדים המותאמים במיוחד למסיבת פולמון לילדים – את כל אלה ועוד יותר תקבלו כשתזמינו מסיבת פולמון מהצוות המנוסה והמקצועי של זד הפקות.

 

כל מה שכדאי לדעת על מסיבת פול מון לילדים!

מסיבת פול מון (ירח מלא) היא מסורת מוכרת שהגיעה לארץ יחד עם המטיילים שחזרו מתאילנד. שם מסיבות הפולמון הן אירועים ענקיים, צבעוניים ומושקעים, שחוגגים את הירח המלא שמאיר את החושך. אצלנו המסיבות האלה מוכרות כאירועים מיוחדים ומושקעים במיוחד לילדים, הנחגגים כמסיבת חושך עם המון אביזרים, משחקים, איפור וקישוטים – כולם זוהרים באור אולטרא סגול! במהלך מסיבת פול מון לילדים, כל חלל שתבחרו הופך לממלכה קסומה ומיוחדת עם התאורה, הציוד והקישוטים שחברת זד הפקות מביאה איתה.

במהלך מסיבת הריקודים המיוחדת שלנו, כל הילדים מקבלים אביזרי קרנבל זוהרים באולטרה, כמו: עניבות, משקפיים, כובעים, צינורות ספוג מהבהבות, שרשראות הוואי ועוד. כולם מחופשים, כולם נראים מוזר ומצחיק וכולם מופעלים על ידי מיטב מפעילי המסיבות המנוסים שלנו.

את מסיבת הפולמון של זד הפקות ניתן לשלב בכל מסיבה ולכל גיל. ניתן לשלב עם מסיבת אוזניות, סטאנד אפ לילדים, קריוקי ועוד.

מסיבת פול מון לילדים עם מפעילים מיומנים

המפעילים המנוסים של זד הפקות יודעים להתאים את הפעילויות לגיל החוגגים, לחוש את הקהל בזמן מסיבת הריקודים, לגוון את המוסיקה בהתאם לדרישה. מגוון ההפעלות והניסיון הרב שלנו בתחום הילדים, מאפשר לנו לבחור פעילויות מותאמות לגילאים השונים ולהפוך גם את מסיבת הפולמון לאירוע מושלם לגילאי מצווה, או לבחור פעילויות אחרות, שישמחו יותר דווקא ילדים בגיל 8-9.

מסיבות הפולמון הגיעו מתאילנד – שם חגגו על האיים את הירח המלא במסיבה פרועה וצבעונית ומושקעת במיוחד, אבל מאז, מסיבות הפולמון היגרו מעבר לים והגיעו גם אלינו לישראל וכאן הפכו למסיבות קונספט מדליקות לילדים, שיש בהן את כל מה שצריך במסיבה. יום הולדת פולמון של זד הפקות משלבות מוסיקה מעולה, הפעלה איכותית, אביזרים, תאורה ואיפור – הכל עם ניסיון עשיר שנועד להעניק לכם מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת.

 

יום הולדת פולמון – בואו לחגוג באווירה אחרת!

יום הולדת פולמון לילדים הוא סוג של מסיבת קונספט מושקעת, שמתקיימת בחושך. אבל יש בה כל מה שאפשר לדמיין למסיבה המושלמת – אביזרים, תאורה מיוחדת, מוסיקה מקפיצה, איפור, תחפושות – והכל מותאם לילדים.

מסיבת פולמון של חברת זד הפקות כוללת שפע אביזרים זוהרים שצובעים את הכל בצבעים זוהרים ועזים והופכים את החושך לידידותי ומהנה במיוחד.

המפעילים המיומנים של זד הפקות יודעים להתאים את הפעילויות והתכנים לגיל החוגגים – מסיבת ריקודים זוהרת באור אולטרא סגול שאנחנו מביאים איתנו, ציורי פנים וגוף בצבעים מיוחדים שזוהרים באור אולטרא סגול, קישוטים זוהרים, משחקים שמותאמים במיוחד לחושך

וכמובן מוזיקה מקפיצה וריקודים שסוחפים את כולם ועוד – הכל זוהר, שמח ומקפיץ.

חלק מהחוויה המלאה של המסיבה הוא גם המשחקים המותאמים לגיל ולקונספט ואפשר לבחור במשחק קבוצתי או במשחקים תחרותיים – בהתאם לגיל ולהעדפות של הקבוצה.

ניתן להעשיר את האירוע ולהוסיף אוירה של מסיבת פולמון אמיתית – כמו בתאילנד – עם מופע של להטוטני אש, שידהימו את האורחים ויוסיפו תוכן שלא יפסיקו לדבר עליו. יחד עם כל אלה, מניסיוננו הרב, אנחנו יודעים כמה חשוב לשמור גם על הבטיחות ואנחנו מקפידים על הבטיחות מכל ההיבטים האפשריים וגם מבוטחים בביטוח צד ג'.

 

ילדי יום ההולדת במרכז העניינים

אפילו עם כל הצבעים, האטרקציות והפעילויות – אנחנו לא שוכחים שהכוכבים האמיתיים של החגיגה הם הילדים שחוגגים את יום הולדתם.

גם בהפעלה בסגנון פולמון אנחנו מוודאים שילדי היומולדת יהיו כל הזמן במרכז המסיבה, יובילו אותה במידה והם אוהבים להיות במרכז ויקבלו את מידת תשומת הלב המתאימה להם.

יום הולדת פולמון עם חברת זד הפקות – חוגגים אתכם את החיים.

איכות ומקצועיות

ניסיון ומוניטין רב

מגוון אטרקציות לאירועים

השאירו את הפרטים ונחזור אליכםמאמרים נוספים

למסיבת יום הולדת המושלמת השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !
קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים